Zpět na článek

Diskuze: Poptávka po GTA 6 může zapříčinit nedostatek konzolí

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Pavatik
Pavatik
Level 3 Level 3
Hlavní platforma: PC
dnes 16:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Myslím že po Releasu je pravděpodobné že se PS 5 bude prodavat ještě víc.. Kvůli socialním sítím kde se bude šířit GTA 6 jak Tsunami a reklama s PS 5 taky... U Xboxu si nejsem jisty po zdražení, ale zdražení se do konce roku ani PS 5 nevyhne.. Čeká nás podle mě nejhorší rok na komponenty vubec 2027..

Reklama
Reklama