Game Pass se má zítra rozšířit o Yakuza: Like a Dragon a trio her od Bethesdy
Novinka Game Pass se má zítra rozšířit o Yakuza: Like a Dragon a trio her od Bethesdy

Game Pass se má zítra rozšířit o Yakuza: Like a Dragon a trio her od Bethesdy

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

12. 6. 2021 20:55

Již dlouhodobě je známo, že i letošní E3 konference Microsoftu přinese bez debat další příbytek titulů pro předplatné Xbox Game Pass. Jejich identita nicméně zůstávala plně utajena, což se pochopitelně mění s aktuálním únikem.

Reklama
Reklama

  • Xbox Game Pass by se měl během zítřejší konference Microsoftu rozšířit o další čtveřici her
  • Svého přidání se má dočkat Yakuza: Like a Dragon, Doom (2016), The Evil Within 2 a Fallout 3.

Jak už je z titulku patrné, Game Pass by se měl již zítřejším dnem rozšířit o poslední díl série Yakuza a trio her z širokého portfolia ZeniMaxu. V druhém případě máme podle citovaných zdrojů očekávat první reimaginaci Doomu z roku 2016, The Evil Within 2 a Fallout 3.

Validitu informací dokládá navíc hned vícero zdrojů. Za zmínku stojí například slovo Toma Warrena za magazín Verge nebo přikyvování často citovaného novináře Jeffa Grubba za herní web VentureBeat. 

Yakuza: Like a Dragon se měla podle části hráčů dokonce před několika hodinami nakrátko objevit na brazilské mutaci Xbox Live. U trojice zbylých her stojí za únikem twitterový účet Aggiornamenti Lumia, zaměřený na frekventované zkoumání Microsoft Storu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz