Hrej.cz Novinka

Game director Division odchází k Hitmanovi

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
20. 3. 2016 12:24 3 Sdílej:
Reklama
Reklama

Ještě před samotným vydáním The Division se game director Ryan Barnard rozloučil s týmem Ubisoft Massive a vydal se do světa. Na volné voze však nepobyl a ihned se připojil k týmu IO Interactive, jenž má nyní plné ruce práce s novým Hitmanem.

K jeho odchodu došlo již na konci února, a to po celkem čtyři roky trvající spolupráci. Předtím Barnard pracoval například v Cryteku, v EA Mythic a v Sony Online Entertainment. IO Interactive k tomuto tématu čerstvě vydali prohlášení, ve kterém se pochopitelně těší z nového člena týmu. Ten navíc zřejmě neodešel od Ubisoftu po nějaké rozepři, ale jednoduše tehdy, když dokončil jeden projekt – The Division.

Tím dalším bude tedy Hitman, na kterém bude Barnard pracovat na game designu. S jeho zkušenostmi by se jistě mohlo jednat o cenný přírůstek do týmu, jeho hodnotu však hráči budou moci docenit až časem. Připomínáme, že sedmá a poslední epizoda Hitmana by měla vyjít do konce léta.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz