Fyzická kopie Hitmana odložena na 2017
Hrej.cz Novinka

Fyzická kopie Hitmana odložena na 2017

David Plecháček

David Plecháček

10. 3. 2016 15:11 7
Reklama
Reklama

Není žádná novinka, že v obchodech fyzickou kopii nového Hitmana nenajdete. A je to logické - IO Interactive se rozhodli, že svou hru budou dávkovat po celý rok, a tudíž musí verze na DVD (příp. na Blu-ray) přijít až po kompletizaci celého zážitku.

Jenže to se mělo stát koncem tohoto roku, nakonec se tak ale nestane. Fyzická kopie do obchodů nedorazí dříve, než v lednu 2017. Zástupci IO Interactive to potvrdili serveru VideoGamer. Co za samotným odkladem stojí, v prohlášení neuvádějí.

Jak je nastavená cenová politika jednotlivých misí (eventuálně celého digitálního balíčku) jsme informovali před několika dny. V naší novince mimo jiné také uvádíme, že by všechny mise měly vyjít v tomto roce - zda odklad fyzické kopie hry značí, že jsou nějakým způsobem narušeny původní plány, nevíme. Uvidíme, zda se k případu Square Enix potažmo IO Interactive nějak více vyjádří.

Dnes jsme vydali recenzi Intro packu, takže pokud vás zajímá, jak se Hitman hraje, nakolik se od betaverze liší, a jaký má Zdeněk na hru názor, určitě si jeho text přečtěte. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz