Flirtujte s vrahy z Dead by Daylight v Hooked on You: Dead by Daylight Dating Sim
i Zdroj: Behaviour
Novinka Flirtujte s vrahy z Dead by Daylight v Hooked on You: Dead by Daylight Dating Sim

Flirtujte s vrahy z Dead by Daylight v Hooked on You: Dead by Daylight Dating Sim

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 8. 2022 13:07

Studio Behaviour Interactive dnes neoznámilo pouze vlastní novou hru nebo aktualizaci Project W do Dead by Daylight, ale také projekt od vývojářů Psyop. Ti se proslavili bizarním I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin‘ Good Dating Simulator, tedy flirtovací hře postavené na franšíze KFC. Projekt ve spolupráci s Behaviour ale nemá ke KFC moc daleko.

Reklama
Reklama

  • Vydavatel Behaviour představuje vlastní Dating Simulator
  • Hráči mohou flirtovat s vrahy z Dead by Daylight a prožít několik konců

Krvelační vrazi z Dead by Daylight se totiž kromě nahánění přeživších objeví i ve hře Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim, kde s nimi mohou hráči flirtovat na exotickém ostrově. Příběh, respektive randění s každým vrahem má navíc několik konců, od těch nejlepších až po ty nejhorší.

Hra má nabídnout i dodatečné aktivity, jako kvízy, lov pokladů a další. Hráči Dead by Daylight navíc získají dva dárky do hry, pokud si Dating Simulator koupí – a mohou tak učinit už dnes, jelikož hra vyšla prakticky hned po oznámení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz