Hrej.cz Novinka

Five Nights at Freddy’s: Security Breach se odkládá na konec letošního roku

patrik-jelinek
Patrik Jelínek
30. 4. 2021 10:40 Sdílej:

Pokračování zavedené série Five Nights at Freddy's hlásí opakované zpoždění. Hororovka nezávislého studia Steel Wool Games se odsouvá na pozdní část letošního roku, čímž značně mine původně avizované okno.

Reklama
Reklama

  • Five Nights at Freddy’s: Security Breach se odkládá na pozdní část roku 2021
  • Důvodem je větší rozsah oproti předešlým dílům série

Hlavní tvůrce Five Nights at Freddy's Scott Cawthon na Redditu uvedl, že odklad vydání z počátku letošního roku na jeho pozdní část vychází z rozsahu projektu, podmiňujícím další dodatečné práce a investice. Jako určitou formu omluvy nabídl fanouškům vydání bezplatného titulu Security Breach: Fury's Rage on Game Jolt – krátkého beat-em-upu s postavami ze série Five Nights at Freddy's.

V pořadí druhé odložení Five Nights at Freddy’s: Security Breach navazuje na změnu data vydání z konce roku 2020. I tehdy byl hlavním důvodem přechod od dřívější nízkorozpočtové tvorby k rozsáhlejšímu projektu.

Hra byla oznámena na loňském eventu PlayStationu pro PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Letos se skrze akci State of Play dočkala nového traileru.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz