filmecek-odhaluje-dead-space-3
Hrej.cz Novinka

Filmeček odhaluje Dead Space 3

ondrej-svara
Ondřej Švára
30. 5. 2012 04:27 Sdílej:
Reklama
Reklama

Nový povídkově laděný trailer vydalo Electronic Arts. S největší pravděpodobností vypráví o budoucím Dead Space 3. Ve filmečku se seznamujeme se seržantem Johnem Carverem, který musí bránit lidskou kolonii před invazí nekromorfů.

Film přímo vybízí k novým spekulacím a domněnkám. Původně se například hovořilo o tom, že studio Visceral umístí příběh třetího Dead Space na zmrzlou planetu Tau Volantis a filmeček naznačuje, že nejde o úplný výmysl. Chladná planeta jménem Uxor se nápadně podobá tomu, o čem se dosud mluvilo.

Rovněž se spekulovalo o nové příběhové postavě, kterou by třetí Dead Space mělo představit. Ano, je jím John Carver s velkou jizvou ve tváři. Zda ale Visceral zamýšlejí kooperativní multiplayer, nebo se Carver bude v zápletce pravidelně střídat s Isaacem Clarkem, není v tuto chvíli jasné.

Více informací se o Dead Space 3 dozvíme na americkém Expu, respektive na tiskové konferenci Electronic Art, která bude výstavě 4. června předcházet.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz