Far Cry 6 přináší záběry pořízené na konzoli Xbox Series X. Ukázal se naštvaný kohout Chicaharrón
Far Cry 6 Novinka Far Cry 6 přináší záběry pořízené na konzoli Xbox Series X. Ukázal se naštvaný kohout Chicaharrón

Far Cry 6 přináší záběry pořízené na konzoli Xbox Series X. Ukázal se naštvaný kohout Chicaharrón

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 9. 2021 10:25

Ubisoft se rozhodl, že je načase vyložit karty a pořádně představit blížící se Far Cry 6. K dispozici tak máme hodinovou gameplay ukázku, která mimo jiné prozrazuje, jak hra poběží na konzolích Xbox Series X.

Reklama
Reklama

  • Far Cry 6 předvádí záběry pořízené na konzoli Xbox Series X
  • Vidět je průzkum lokace El Este
  • Ukáže se i kohout, který bude hráčům asistovat v boji

Gamepadu se chopil narrative director Navid Khavari. S hlavní postavou Dani Rojas se vydal na průzkum regionu El Este, kde se pokusil infiltrovat nepřátelské tábory, nevyhnul se samozřejmě ani chaotickým přestřelkám.

Během hraní byli představeni parťáci Fangs for Hire, tedy zvířecí kolegové, kteří vás budou následovat do boje proti jednotkám Antóna Castilla. V předchozích materiálech se již ukázal jezevčík Chorizo, tentokrát přišla řada na stále naštvaného kohouta Chicaharróna, jenž se evidentně jen tak něčeho nezalekne. 

Khavari během streamu podotknul, že jsou připraveny široké možnosti nastavení, hráči si třeba mohou vypnout minimapu, ukazatele zdraví a tak dále. Kooperace je dostupná během celé hry. Khavari se dokonce nechal slyšet, že by Far Cry mělo podporovat cross-platform hraní, tato informace ale teprve bude muset být oficiálně potvrzena.

Far Cry 6 vyjde 7. října na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz