Fallout 4 je oficiálně tu. Sledujte první trailer
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Fallout 4 je oficiálně tu. Sledujte první trailer

Fallout 4 je oficiálně tu. Sledujte první trailer

Jiří Bigas

Jiří Bigas

3. 6. 2015 12:50 83
Reklama

Do oficiálního odhalení zbývá více než hodina a už je jasno. Fallout 4 vyjde na PC, Xboxu One a PS4. S verzemi pro staré konzole se nakonec nepočítá navzdory původním spekulacím.

AKTUALIZACE

První trailer ze hry, mimochodem velmi atmosférický, potvrzuje předchozí dohady, že by se Fallout 4 měl odehrávat ve státě Massachusetts a jeho hlavním městě Bostonu. Ve Falloutu se tato oblast nazývá The Commonwealth a zmínky o ní padly už v předchozích hrách.

Na hře pracují přímo vývojáři z týmu Bethesda Game Studios, kteří mají na svědomí Fallout 3 nebo The Elder Scrolls V: Skyrim. Naproti tomu předchozí díl, Fallout: New Vegas z roku 2010, je dílem studia Obsidian Entertainment.

“Víme, co tahle hra pro všechny znamená,” uvedl šéf projektu Todd Howard. “Čas a technologie nám umožnily, abychom mohli být ještě ambicióznější než kdy dříve. Nikdy jsme nebyli nějakou hrou víc nadšení a nemůžeme se dočkat, až se o ni podělíme s ostatními,” dodal.

Některé obchody, které už začaly přijímat předobjednávky, tvrdí, že by hra měla vyjít v březnu 2016, jiné ale uvádějí méně konkrétní první čtvrtletí příštího roku.

PŮVODNÍ ZPRÁVA

Informace vyplynuly z webu fallout4.com, který ožil ještě předtím, než vypršelo odpočítávání na teaser stránce. Nyní je prezentace nedostupná, ať už v důsledku toho, že někdo v Bethesdě chybu napravil, anebo je přetížená. Každopádně součástí webu bylo i zatím soukromé video, které by se mělo všem zpřístupnit v 16 hodin našeho času.

Mezitím utekly na web i první obrázky, které se několika šťastlivců nezávisle na sobě podařilo zachytit. Jeden pochází z oficiální stránky, další pak mají být přímo z netrpělivě očekávaného videa, o němž se tvrdí, že bylo rovněž na moment veřejné a někdo jej už stačil omrknout. A podle prvních obrázků už všímaví hráči potvrzují dosavadní spekulace, že hra se bude skutečně odehrávat v Bostonu. Od oficiálního odhalení nás dělí poslední minuty.

Připravujeme podrobnosti

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro hodnocení a psaní komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama