Fallout 4 je oficiálně tu. Sledujte první trailer
Novinka Fallout 4 je oficiálně tu. Sledujte první trailer

Fallout 4 je oficiálně tu. Sledujte první trailer

Jiří Bigas

Jiří Bigas

3. 6. 2015 12:50 83
Reklama
Reklama

Do oficiálního odhalení zbývá více než hodina a už je jasno. Fallout 4 vyjde na PC, Xboxu One a PS4. S verzemi pro staré konzole se nakonec nepočítá navzdory původním spekulacím.

AKTUALIZACE

První trailer ze hry, mimochodem velmi atmosférický, potvrzuje předchozí dohady, že by se Fallout 4 měl odehrávat ve státě Massachusetts a jeho hlavním městě Bostonu. Ve Falloutu se tato oblast nazývá The Commonwealth a zmínky o ní padly už v předchozích hrách.

Na hře pracují přímo vývojáři z týmu Bethesda Game Studios, kteří mají na svědomí Fallout 3 nebo The Elder Scrolls V: Skyrim. Naproti tomu předchozí díl, Fallout: New Vegas z roku 2010, je dílem studia Obsidian Entertainment.

“Víme, co tahle hra pro všechny znamená,” uvedl šéf projektu Todd Howard. “Čas a technologie nám umožnily, abychom mohli být ještě ambicióznější než kdy dříve. Nikdy jsme nebyli nějakou hrou víc nadšení a nemůžeme se dočkat, až se o ni podělíme s ostatními,” dodal.

Některé obchody, které už začaly přijímat předobjednávky, tvrdí, že by hra měla vyjít v březnu 2016, jiné ale uvádějí méně konkrétní první čtvrtletí příštího roku.

PŮVODNÍ ZPRÁVA

Informace vyplynuly z webu fallout4.com, který ožil ještě předtím, než vypršelo odpočítávání na teaser stránce. Nyní je prezentace nedostupná, ať už v důsledku toho, že někdo v Bethesdě chybu napravil, anebo je přetížená. Každopádně součástí webu bylo i zatím soukromé video, které by se mělo všem zpřístupnit v 16 hodin našeho času.

Mezitím utekly na web i první obrázky, které se několika šťastlivců nezávisle na sobě podařilo zachytit. Jeden pochází z oficiální stránky, další pak mají být přímo z netrpělivě očekávaného videa, o němž se tvrdí, že bylo rovněž na moment veřejné a někdo jej už stačil omrknout. A podle prvních obrázků už všímaví hráči potvrzují dosavadní spekulace, že hra se bude skutečně odehrávat v Bostonu. Od oficiálního odhalení nás dělí poslední minuty.

Připravujeme podrobnosti

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz