Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
fable-iii-vyjde-take-na-sluzbe-steam
Hrej.cz Novinka

Fable III vyjde také na službě Steam

Jaromír Möwald

Jaromír Möwald

21. 4. 2011 15:34 1
Reklama
Reklama

Po dlouhých odkladech se akční RPG Fable III konečně chystá k vydání i na PCčkách. A kromě služby Games for Windows, kde se vydání čekalo tak trochu automaticky, se objeví dvacátého května i na Steamu. Obě dvě cesty budou mít své výhody. Pokud si Fable III koupíte na Games for Windows Marketplace, získáte k tomu ještě navíc první díl série Fable zcela zdarma. Oproti tomu na Steamu dostanete zase exkluzivní balíček bonusových věcí.

Jednak to budou speciální tetování, kolekce čtyř exkluzivních zbraní a dalších pěti tetovacích setů, jimiž si můžete ozdobit nejen paže, ale i nohy, hruď a třeba holou lebku. PC verze se od té konzolové téměř v ničem neliší. Navíc přibude pouze Hardcore obtížnost a podpora 3D zobrazení. Předobjednávky startují právě dnes. A abyste věděli do čeho jdete, můžete si přečíst naší recenzi konzolové verze, která si vysloužila fajnovou devítku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz