Expanze Odyssey se odkládá
Hrej.cz Novinka

Expanze Odyssey se odkládá

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 1. 2021 16:28 1
Reklama
Reklama

O nadcházející expanzi Odyssey do titulu Elite Dangerous jsme vás informovali už několikrát. Monstrózní a ambiciózní projekt studia Frontier Development přinese do hry možnost vydat se na planety po vlastních nohou, mimo to ale budeme moct využít i soubojového systému, úkolů či bází na planetách.

Vývoj se ale setkal se zádrhely, díky čemuž se musí vydání odložit. PC verze je na tom lépe – hrubý odhad se posunul na pozdější jaro, konzole jsou na tom ale mnohem hůře. Jarní vydání se totiž posouvá až na podzim letošního roku.

„Neustálý dopad pandemie, včetně dalších lockdownů, pokládá na náš tým a zejména na časový vývoj velký tlak . Museli jsme tak udělat těžké rozhodnutí a odložit hru.“ Vývojáři nám jako menší útěchu přináší alespoň roadmap, ve které se třeba ukazuje, že první alfa testování nové expanze je naplánováno na letošní jaro.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz