Hrej.cz Novinka

Euro Truck 2 s dalším DLC míří na východ

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
30. 12. 2020 09:58 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Nejaktuálnější mapové rozšíření populárního simulátoru Euro Truck Simulator 2, pyrenejský balíček Iberia, zatím nedorazilo, autoři jeho vydání museli odložit na příští rok. Studio SCS Software už ale hráče láká na další, zatím neoznámené DLC. Vyobrazený svět naznačuje, že se bude jednat o východní Evropu.

Husté, chladné, zelené lesy, zašlé vesnice, oprýskaná socialistická zástavba. Jaký bude výlet do Ruska, Běloruska, možná na Ukrajinu i do dalších blízkých států? 

Virtuální kamioňáci se dosud do Ruska mohli vydat částečně v rámci staršího rozšíření Beyond the Baltic Sea nebo populárních modifikací RusMap, které zpracovávaly evropskou část obřího státu.

Mezi další novinky zveřejněné během speciálního svátečního streamu patří přepracování AI, která má ve městech působit výrazně živěji, hustěji a aktivněji. Velkým překvapením je také oznámení oficiálního multiplayeru, nazvaného Convoy. Bližší informace však stále neznáme. SCS Software ve videu ani nesdíleli žádná konkrétní data vydání. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz