Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Epic rozdává pětici adventur. Příští týden se ke slovu dostane Vetřelec
Hrej.cz Novinka

Epic rozdává pětici adventur. Příští týden se ke slovu dostane Vetřelec

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

17. 4. 2021 11:10 1

Čtvrteční nadílka Epic Game Store už tradičně odemkla list her, které si můžete při navštívení obchodu aktivovat zcela zdarma. Mezi nabízené se protentokrát zařadila pětice adventur, přičemž příští týden se bude rozdávat Alien Isolation a karetní hra Hands of Fate 2.

Reklama
Reklama

Největší část nabídky sehrává série Deponia. Zábavná a krásně malovaná adventura německého studia Daedalic Entertainment je navíc dostupná v kompletní edici, díky čemuž můžete Rufuse na jeho eskapádách provázet hned ve třech dílech.

Svou pozornost byste nicméně měli věnovat i neméně zdařilé adaptaci debutu série románů Kena Folleta – The Pillars of the Earth. V jeho útrobách možná nenaleznete komplexitu hlavolamů Deponie, nicméně tento nedostatek více než vynahrazuje vykreslením postav a uvěřitelným dobovým zasazením.

Poslední kousek leží tak trochu v ústraní. Jedná se o explorativní adventuru The First Tree, zaměřenou na paralelní vyprávění děje z pozice liščího protagonisty.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz