Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Epic Games Store rozdává mrazivý Frostpunk
Hrej.cz Frostpunk Novinka

Epic Games Store rozdává mrazivý Frostpunk

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 6. 2021 19:35

Týden utekl jako voda, po celých sedm dní jsme si mohli zcela zdarma vyzvednout megahit posledních měsíců loňského roku Among Us. Tato nabídka ale dnes v 17:00 skončila a na místo astronautů nastoupil nový dárek – Frostpunk.

Reklama
Reklama

  • EGS rozdává Frostpunk
  • Čas máte až do příštího čtvrtka

Titul z dílen studia 11 bit studios vyšel už v roce 2018, ještě v srpnu minulého roku se ale fanoušci dočkali DLC On the Edge a celá franšíza se postupně přesouvá i na mobily či do světa deskových her. Studio se tak o velice zajímavý titul stále stará, což potvrzuje i nedávno aktualizovaná čísla prodejů – celkem k hráčům zamířily 3 miliony kopií.

Samotný Frostpunk vás postaví do role vůdce osady v zamrzlé pustině. Vlivem přírodní katastrofy se teploty pohybují v desítkách stupňů pod bodem mrazu a jedinou nadějí na přežití vás i vašich obyvatel je obrovský tepelný generátor v prostředku vesnice. Hráč se musí soustředit nejen na udržování tepla a s ním spojenou pečlivou správu zásob uhlí, ale také na výstavbu dalších budov, vývoj populace a nakonec i politiku. Postupem času je totiž nutné rozhodnout, jak svému lidu vládnout – obyvatelém vám totiž často nevěří, při neštěstích a zimě stoupá kriminalita, upadá morálka a vy musíte rozhodovat, jak jednat.

Hru si můžete vyzvednout zdarma na Epic Games Store, a to až do příštího čtvrtka.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz