Electronic Arts začal odebírat některé hry z GOG. První obětí se stává Ultima Underworld a Syndicate
Novinka Electronic Arts začal odebírat některé hry z GOG. První obětí se stává Ultima Underworld a Syndicate

Electronic Arts začal odebírat některé hry z GOG. První obětí se stává Ultima Underworld a Syndicate

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

26. 6. 2021 09:10

S ohledem na žádost vydavatele nebude od konce probíhajícího měsíce možné na GOG zakoupit část her z portfolia Electronic Arts. Prozatím se zásah dotýká pouze dvojice kultovních značek: Ultima Underworld a Syndicate.

Reklama
Reklama

  • Obchod GOG ukončí na žádost vydavatele prodej her: Ultima Underworld 1 & 2, Syndicate Plus a Syndicate Wars 
  • K vyřazení titulů z nabídky obchodu dojde 28. června

Požadavek na vyřazení her zmiňujeme celkem čtveřici titulů: Ultima Underworld 1 & 2, Syndicate Plus a Syndicate Wars – ve všech případech je tedy řeč o hrách z devadesátých let, jejichž rozchození může dnes už tvořit celkem problém. Stávající majitelé se ovšem nemusí ničeho bát, jejich kopie zůstanou v digitální knihovně GOG i nadále plně funkční.

Konec prodeje obou sérií připadá kolektivně na 28. června. Pakliže se proto chcete z libovolných příčin vyhnout budoucímu nákupu na Originu, resp. EA Play, měli byste si s rozhodováním raději pospíšit. Dopomoci by vám k tomu mohla i probíhající slevová akce, měnící cenu každého z titulů na přibližně 30 korun.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz