EA verbuje bývalého generálního ředitele Call of Duty. Soustředí se na dlouhodobý růst Battlefieldu
Novinka EA verbuje bývalého generálního ředitele Call of Duty. Soustředí se na dlouhodobý růst Battlefieldu

EA verbuje bývalého generálního ředitele Call of Duty. Soustředí se na dlouhodobý růst Battlefieldu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 6. 2021 14:27

To, že EA vsází na letošní díl Battlefieldu snad veškeré možné karty už víme – do vývoje se například zapojilo studio Criterion, které tak muselo odložit vydání nového dílu závodní série Need for Speed. Společně tak na Battlefieldu pracuje několik velkých studií a zdá se, že tím snahy EA nekončí.

Reklama
Reklama

  • EA si najímá generálního ředitele značky Call of Duty
  • Soustředí se na růst konkurenčního Battlefieldu

Vydavatel nechce podpořit jen letošní díl, ale nasměrovat celou sérii k zářné budoucnosti. Po nevydařeném launchi Battlefield 5 by měl Battlefield 6 značit restart celé série a pomoct tomu by měl i Byron Beede, nový generální ředitel značky Battlefield. Ten v minulosti pracoval na stejné pozici u konkurenčního Call of Duty, zároveň pomáhal i s vývojem Destiny.

Jak tvrdí IGN, Beede by měl celé značce pomoct zejména do budoucna. Pracovat bude přímo pod ředitelem Respawnu a DICE Vincem Zampellou a jeho nábor značí „strategické a dlouhodobé zavázání se k růstu této franšízy.“

O samotné hře toho oficiálně víme velmi málo, to se ale brzy změní – DICE nový Battlefield odhalí už 9. června.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz