Hrej.cz Novinka

EA odhaluje plány pro letošní E3

zdenek-princ
Zdeněk Princ
19. 1. 2017 09:17 Sdílej:
Reklama
Reklama

Ačkoliv je teprve leden, vydavatelé i vývojáři už připravují své vystoupení na veletrhu E3. Jako jedna z prvních své plány oznamuje společnost Electronic Arts, která se i letos oddělí od oficiálního programu veletrhu a uspořádá vlastní akci EA Play.

Co už bude pro letošní ročník nové, je datum - EA Play se bude konat od 10. do 12. června s tím, že celou akci odstartuje tradiční tisková konference, na které zástupci jednotlivých studií odhalí své plány pro tento i nadcházející rok.

Už nyní je jasné, že se bude hovořit o nových sportovních titulech, pravděpodobně i hrách z univerza Star Wars, hodnotit se bude nástup Mass Effectu a spoustu dalších záležitostí, na které jsme při každoročním sledování E3 zvyklí.

Lidé z EA navíc chtějí načasováním EA Play prodloužit konání E3 v podstatě na celý týden, neboť oficiální datum veletrhu je pro letošní rok nastaveno na 13. – 15. června. Je sice obvyklé, že den před otevřením výstaviště probíhají tiskové konference, ale takto budou novináři i herní fanoušci zásobeni celých šest dní.

Jediné, co nám může trochu kazit náladu, je přesunutí EA Play poměrně daleko od výstaviště – v loňském roce bylo možné dojít na EA Play během několika minut – prezentace byla postavena v nedalekém divadle Novo – letos se ale bude muset celá novinářská ekipa (samozřejmě včetně fanoušků-hráčů) stěhovat do Hollywood Paladium na Sunset Boulevard.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz