Hrej.cz Novinka

Prohlédněte si první záběry z hraní Apex Legends Mobile

radek-raudensky
Radek Raudenský
29. 4. 2021 14:30 Sdílej:

Apex Legends minulý týden představilo svou mobilní verzi, díky čemuž potvrdilo rozsáhlé spekulace, které na mobilní hru poukazovaly už delší dobu. Prozatím se ale Apex Legends Mobile nachází v limitovaném beta testování, do kterého moc hráčů přístup nemá.

Reklama
Reklama

  • YouTuber Sachu Gaming nahrál 11 minut z mobilní verze Apex Legends
  • Hra vypadá velmi solidně a ve všech ohledech připomíná klasickou verzi

Na YouTube se ale včera objevilo gameplay video od uživatele Sachu Gaming, který přístup do hry získal. Díky tomu se můžeme podívat, jak dynamický a akční battle royale vypadá na dotykové obrazovce. A musíme říct, že jsme celkem překvapeni.

Pro ty, kteří střílečky na mobilech nehrají, může jít o značně chaotickou záležitost. Pokud ale ovládání po chvilce zvládnete, nevypadá Apex Legends Mobile vůbec špatně. Samozřejmě musely přijít ústupky z hlediska grafiky, mimo to ale Respawn HUD a jeho přehlednost celkem zvládl a hra skutečně připomíná klasickou verzi Apex Legends – což je pro vývojáře velký úspěch. Hra zatím nemá datum vydání, Respawn ale přislíbil vydání během tohoto roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz