Hrej.cz Novinka

Doom Eternal předvádí Battle Mode

Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
10. 6. 2019 08:18 Sdílej:
Reklama
Reklama

Jedním z highlightů konference Bethesdy byl Doom Eternal. Očekávané akci byla věnována velmi slušná porce času. Aby také ne. Bylo totiž co ukazovat. První trailer se hned v úvodu společně s ikonickou motorovou pilou rozjel na plné otáčky a prozradil něco málo z příběhu. Následovala gameplay ukázka, představen byl také multiplayerový režim.

V gameplay záběrech demonstrovali vývojáři vše, co se od nich čekalo, především tedy rychlou, krvavou a hlavně brutální akci. Předvedli také možnosti ohledně pohybu v úrovních, pekelné výhledy a mnoho dalšího. Pokochat se můžete sami.

Výše zmíněný multiplayerový režim se jmenuje Battle Mode. Na rozdíl od titulu z roku 2016 je vyvíjen interně ve studiu id Software. Unikátní by měl být především tím, že se v něm utkají celkem tři hráči. Na jedné straně Slayer, na té druhé dva démoni. O vítězi se rozhodne ve třech kolech.

Důležitá zpráva na závěr. Doom Eternal vychází 22. listopadu tohoto roku. Hra bude k dispozici na PC, PlayStation 4, Xbox One, na Switchi a také ve službě Google Stadia.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz