Hrej.cz Novinka

Dontnod zakládá vydavatelství. První hrou je projekt od PortaPlay

radek-raudensky
Radek Raudenský
8. 4. 2021 14:40 Sdílej:

Společnost Dontnod se v tuto chvíli soustředí na tvorbu vlastních her, tvůrci ale očividně chtějí pomoct i dalším, menším vývojářů. Studio tak oznamuje vytvoření vydavatelské větve, která si jako první bere na paškál projekt studia PortaPlay.

Reklama
Reklama

  • Studio Dontnod zakládá vydavatelství
  • Prvním projektem je neznámá hra od PortaPlay
  • Studio tím chce rozšířit svou nabídku

PortaPlay můžete znát například díky taktické střílečce Broken Lines, o novém projektu ale zatím nic nevíme. Dle ředitele vývoje Hanse von Knut Skovfogeda se tým soustředí na hru „se smyslem“ a zaměřením na příběh „o individuích v krizových situacích, kteří řeší morální dilema.“

„Jako vydavatel chceme hráčům nabídnou zážitek, který je přístupný pro širší veřejnost, ale zároveň nastavuje vysokou laťku kvality a tématu. Od první diskuze s PortaPlay nám bylo jasné, že spoluvytvoření a vydání tohoto projektu nám dovolí rozšířit naše portfolio s hrou, která doplňuje naší produkci a zároveň souhlasí s naší DNA,"  okomentovali novinku představitelé Dontnodu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz