Dobrodružné putování v Sable má už datum vydání pro PS5. Do písečných dun se vydáme příští měsíc
i Zdroj: Shedworks
Sable Novinka Dobrodružné putování v Sable má už datum vydání pro PS5. Do písečných dun se vydáme příští měsíc

Dobrodružné putování v Sable má už datum vydání pro PS5. Do písečných dun se vydáme příští měsíc

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

30. 10. 2022 10:30 2

Dobrodružný titul Sable, který prvně uveden už před více než rokem, zanedlouho zavítá i na další platformu. Minulý měsíc, když bylo oznámeno, že se hra kromě PC a Xboxu letos objeví i na PS5, nebylo známo, kdy přesně se tak stane. To studio nově napravuje a ve svém oznámení skrze příspěvek Sony uvádí, že zde Sable vyjde už 29. listopadu tohoto roku.

Reklama

  • Dobrodružná hra Sable vyjde pod vydavatelem Raw Fury i na konzole PS5 (ne PS4)
  • K vydání dojde už 29. listopadu a přinese navíc haptickou odezvu i drobná rozšíření obsahu

Počin dvojčlenného vývojářského týmu Shedworks, zformovaného v roce 2014, se s uvedením na PlayStation rozšíří o funkce i obsah. S rybařením, jež hra dříve vůbec nenabízela, bude nová verze obohacena např. o možnost chytat vybrané ryby v rámci otevřeného světa, stejně jako tyto trofeje pozorovat při návštěvách vašeho Vivária (samotné Vivárium, kterým hra disponovala už dříve, se navíc v tomto ohledu rozšiřuje o další zástupce hmyzí říše, které zde lze uskladnit).

Druhým přírůstkem, kterým se pochlubí chystaná verze pro PS5 (a do budoucna možná i ta pro PC), je haptická odezva ovladače DualSense. Vývojáři avizují, že s jeho užitím mohou hráči vůbec poprvé ucítit jednotlivé písečné duny při pohybu světem, a to jak po svých, tak při použití vznášedla.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz