Hrej.cz Novinka

Do XGP míří sportovní hry a Squadrons

radek-raudensky
Radek Raudenský
4. 3. 2021 16:58 Sdílej:

Nebyl by to Xbox, aby nás nenechal alespoň na chvíli vydechnout a do své služby Xbox Game Pass nepřidal další hry. Tentokrát mohou jásat především hráči na Xboxu, kteří fandí sportovní hrám. Právě okolo nich se šestice novinek točí.

Reklama
Reklama

Dobře, nemůžeme celý úspěch připisovat pouze Xboxu, ale také EA, které se rozhodlo do své služby EA Play, které je zároveň integrována do Xbox Game Pass, přinést dvě sportovní hry. Už dnes si díky tomu můžeme na konzolích zahrát Madden NFL 21 a během dubna dorazí i NHL 21. Vedle toho si hráči na konzolích zahrají i NBA 2K21 společně s Footbal Manager 2021. 

V průběhu března se hráči na konzolích dočkají velmi kladně přijatého vesmírného titulu Star Wars: Squadrons. Nic ale netrvá věčně a Xbox upozorňuje, že 15. března se budeme muset rozloučit se Zaklínačem 3 či Bloodstained: Ritual of the Night.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz