Do Satisfactory míří další update, do hry přináší drony
i Zdroj: Hrej.cz
Satisfactory Novinka Do Satisfactory míří další update, do hry přináší drony

Do Satisfactory míří další update, do hry přináší drony

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 4. 2021 13:13

Vlastní projekt studia Coffee Stain Studios, sandboxové Satisfactory, se dočkává další obrovské aktualizace. Čerstvý update se v současné chvíli už nachází ve hře, vývojáři tak svým fanouškům představují všechny změny, které s novou expanzí do hry dorazí.

Reklama

  • Satisfactory vítá aktualizaci
  • Ta dodáva drony, hover packy a další novinky

První novinkou jsou drony. Ty létají zcela automaticky mezi speciálními budovami, hráči je opět mohou použít pro transport předmětů. Drony ale neunesou mnoho, jsou spíše určené pro dlouhé cestování, čemuž odpovídá i spotřeba energie.

Nejsou to ale jediné létající věci, vývojáři hráčům dodávají i Hover packy určené pro postavu. Nejsou sice nejrychlejší, ale dokážou si brát energii z přilehlého elektrického vedení. A díky výškovému nadhledu můžete zajistit tu nejefektivnější cestu pro pásy. S tím souvisí i zipline, které lze nastavit okolo elektrických sloupů.

Aktualizace přináší i nové budovy a předměty pro rozšíření nukleární elektrárny nebo osvětlení celého komplexu. Novinek je opravdu spousta, celé patch notes si můžete přečíst zde.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz