Do Rocket League dnes přijede Ford Bronco Raptor
i Zdroj: Psyonix
Novinka Do Rocket League dnes přijede Ford Bronco Raptor

Do Rocket League dnes přijede Ford Bronco Raptor

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 8. 2022 12:22

Studio Psyonix, tvůrci Rocket League, se opět spojuje s automobilkou Ford. Po přidání například Ford F150 se do kompetitivní závodní hry dostává další zástupce offroadových SUV, a to Ford Bronco Raptor RLE v celém balíčku s několika bonusy.

Reklama
Reklama

  • Rocket League oznamuje další auto ve spolupráci s Fordem
  • Do hry se dnes dostane Ford Bronco Raptor

Tento balíček, který hráče vyjde na 1100 kreditů, obsahuje kromě samotného auta také zvuk motoru, kola, decal na auto a banner na profil. Do hry dorazí během dnešního dne a bude dostupný až do 16. srpna. Psyonix podobné spolupráce přináší pravidelně, nedávno tak slavilo 60. výročí Jamese Bonda, ve hře se nedávno objevily také Formule 1.

Jenže hráči nejsou z oznámeného partnerství příliš nadšení. Kromě neustálého kritizování spojení s Epic Games také poukazují na nedostatky v Quality of Life funkcích, padající servery a fakt, že nová auta jsou dostupná pouze za kredity, nikoliv jako DLC ke hře.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz