Do Minecraftu přišla první část Caves & Cliffs. Přináší nové bloky, zvířata i předměty
i Zdroj: Hrej.cz
Minecraft Novinka Do Minecraftu přišla první část Caves & Cliffs. Přináší nové bloky, zvířata i předměty

Do Minecraftu přišla první část Caves & Cliffs. Přináší nové bloky, zvířata i předměty

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 6. 2021 14:30 5

Do Minecraftu se konečně dostává první část aktualizace Caves & Cliffs. Expanze populárního sandboxu se kvůli současné situaci sice musela rozdělit na dvě části, update 1.17 ale i tak přináší spoustu novinek.

Reklama

  • Minecraft dostane první část aktualizace Caves & Cliffs
  • Ta přináší spoustu bloků, nová zvířata i předměty

Celkem se jedná o 91 nových bloků, které hráči mohou použít, a to nejen pro stavbu. Mezi novými bloky se nachází například měď, která postupem času mění svou barvu, nebo ametyst. Ruda z nich pak může být použita i pro výrobu předmětů, prozatím pouze pro svítící tyčku a dalekohled.

Přichází i nová zvířata, přesněji koza, která se pase v hornatých biomech, dále rybka Axolotl a Glow Squid. Přichází také první změna pro generování světa, a to ve formě Amethyst Geodes, tedy ametystu a dalších bloků, které se objevují v podzemí. Druhá část Caves & Cliffs by měla dorazit o Vánocích, tehdy by se měl svět Minecraftu značně proměnit. Zároveň půjde o jednu z největších aktualizací v historii Minecraftu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz