Dnes večer bude vyhlášena Česká hra roku 2021, Hrej.cz je mediálním partnerem
i Zdroj: Česká Hra Roku
Novinka Dnes večer bude vyhlášena Česká hra roku 2021, Hrej.cz je mediálním partnerem

Dnes večer bude vyhlášena Česká hra roku 2021, Hrej.cz je mediálním partnerem

Tadeáš Pepř Radek Raudenský

Tadeáš Pepř, Radek Raudenský

6. 12. 2022 16:00 1

Po roce se opět vrací vyhlašování České hry roku. Už dnes večer v 19:00 proběhne 12. ročník a Hrej.cz se stalo hrdým mediálním partnerem této akce. Zveme vás tak na slavnostní udílení cen, které proběhne na YouTube kanálu magazínu Indian.

Reklama

  • Dnes večer proběhne slavnostní udílení cen Česká hra roku 2021
  • Vysílání proběhne od 19:00 na YouTube

Sluší se připomenout, že kvůli historicky vzniklému posunu jde o ocenění her vydaných v roce 2021, ne v letošním roce. Do budoucna by ale mělo dojít k mírným změnám.

Připomeneme také kompletní seznam kategorií a her, které si můžete prohlédnout na oficiálním webu. Zatímco ve většině kategorií hlasovala porota, jejíž součástí byla také naše redakce, v kategorii „Nejlepší podpora komunity“ volili samotní hráči. Slavnostního předávání se zúčastní spousta známých tváří z řad vývojářů i herních novinářů. Přijďte tak podpořit nejen český herní průmysl už do 19:00 na vysílání na YouTube.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz