Dle Jeffa Grubba ponese další Star Wars Jedi podtitul Survivor
i Zdroj: Electronic Arts
Novinka Dle Jeffa Grubba ponese další Star Wars Jedi podtitul Survivor

Dle Jeffa Grubba ponese další Star Wars Jedi podtitul Survivor

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 5. 2022 13:04

Dobře informovaný herní insider Jeff Grubb přinesl další zajímavou informaci ze zákulisí. Ve 46. epizodě svého podcastu GrubbSnax totiž sdělil, že očekávané pokračování značky Star Wars Jedi ponese podtitul Survivor. Upozorňujeme, že další text obsahuje SPOILERY k příběhu původního Fallen Order.

Reklama
Reklama


O tom, že skutečně vzniká pokračování příběhu Cala Kestise už víme delší dobu. Vydavatelství EA bylo spokojeno s prodejním úspěchem prvního dílu a Respawn pověřilo vývojem, vedle dvou dalších projektů ze světa Star Wars. Grubb už na konci dubna avizoval, že hra nevyjde na starší generaci konzolí a i tehdy zmiňoval podtitul, tak konkrétní ale zatím nebyl.

Dle jeho slov má jméno přímo odkazovat na události příběhu. Survivor by v tomto ohledu celkem dával smysl, Cal totiž na konci prvního dílu o vlásek unikl Darth Vaderovi a musel se jako poslední Jedi vesmíru vydat na úprk.

Kromě potvrzení vývoje zatím o druhém dílu nic oficiálního nevíme. Do konce fiskálního roku, tedy konce března roku 2023, mají ale vyjít celkem čtyři tituly vydavatelství EA včetně jednoho z “velké značky”. Dle magazínu Eurogamer by se skutečně mohlo jednat o další Star Wars Jedi. Sám Grubb pak už dříve spekuloval, že by na oficiální oznámení mělo dojít před letošní E3 a samotná hra vyjde možná už do konce roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz