Hrej.cz Novinka

DiRT Rally dnes přijíždí na konzole

david-plechacek
David Plecháček
6. 4. 2016 13:41 5 Sdílej:
Reklama
Reklama

Codies nechali konzolové milovníky pořádného ježdění zatraceně dlouho čekat, a až dnes vychází dlouho očekávaná hra DiRT Rally. Nebo vychází - ona už vyšla 7. prosince na operačním systému Windows, ale až dnes mají možnost ochutnat plnou verzi i hráči na Xboxu One a PlayStationu 4.

Pro majitele počítačů také není dnešní den úplně bezvýznamný. Jednak se hra začne prodávat i maloobchodně, druhak se ale všichni dočkají nového patche, který hru updatuje na verzi 1.1. Ta, kromě drobných oprav, nabídne i nějaký ten obsah navíc.

Codemasters dnes také slouží tzv. CREST (Codemasters RaceNet Evaluation and Statistics Tool), internetovou službu dostupnou skrze stránky hry, kam mohou hráči nahrávat své výsledky a porovnávat je s ostatními. Nejen to, po nahrání svých výsledků hra sleduje i takové detaily, jako kdy jste přidali plyn či začali brzdit, a následně výsledky porovná s nejlepším výkonem dne.

A jak už to u vydání hry bývá, k dispozici je i launch trailer. My vás o něj samozřejmě neochudíme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz