Hrej.cz Novinka

Days Gone odhaluje HW nároky

radek-raudensky
Radek Raudenský
24. 2. 2021 16:32 Sdílej:

Včerejší oznámení příchodu Days Gone na PC vyvolalo očekávanou vlnu různých reakcí. Zatímco jedna strana si stěžuje na ztrátu exkluzivity, druhá si pochvaluje možnost vyzkoušet dříve „zakázané“ hry i na své domovské platformě. S portem na PC se ale pochopitelně pojí i různé hardwarové nároky, které ale Days Gone v předstihu odhaluje.

Reklama
Reklama

Steam produktová stránka prozrazuje, že nároky nejsou nikterak náročné a většina hráčů by si mohla hru užít na doporučené sestavě. Vzhledem k dnes už uspokojivému technickému stavu i na PS4 se ale širší rozptyl dal očekávat.

Začneme u minimálních nároků. Ty požadují procesor i5-2500K nebo FX 6300, grafickou kartu GTX 780 nebo R9 290 a 8 GB RAM. Na lepší detaily i připravte i7-4770K nebo Ryzen 5 1500X, GTX 1060 nebo RX 580 a 16 GB RAM. V obou případech si ale zombie akce vyprosí 70 GB místa na disku, přičemž vývojáři doporučují SSD.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz