Další hra ze světa Borderlands bude údajně odbočkou z číslované série
Borderlands 3 Novinka Další hra ze světa Borderlands bude údajně odbočkou z číslované série

Další hra ze světa Borderlands bude údajně odbočkou z číslované série

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 5. 2021 04:00

Na třetí díl oblíbených Borderlands si fanoušci museli počkat několik dlouhých let, asi tedy zatím není na místě přemýšlet o dalším pokračování. Nepotvrzené informace nicméně naznačují, že by čekání tentokrát nemuselo být tak dramatické.

Reklama
Reklama

  • Spekulace poukazují na spin-off série Borderlands
  • Hra by měla vyjít dříve, než bychom čekali

Náznaky se objevily na serveru Gamereactor, který již v minulosti k sérii přinesl několik poměrně přesných detailů. Další titul ze světa Borderlands je podle všeho mnohem blíže, než bychom čekali.

Zároveň se zdá, že nepůjde o číslované pokračování, nýbrž o jakýsi spin-off, s nímž přijdou zásadní změny. Mohlo by jít kupříkladu o příběhově laděnou adventuru ve stylu Tales from the Borderlands, případně o jiný žánr. 

Na další informace si budeme muset počkat. Sluší se dodat, že vývojáři stále dodávají další obsah do Borderlands 3, začátkem dubna vyšlo DLC s podtitulem Director’s Cut, které rozšířilo příběhovou kampaň, bonusem byla videa dokumentující vývoj hry.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz