Hrej.cz Novinka

Další Hitmanův cíl se bude pohybovat v Itálii

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
20. 5. 2016 15:53 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

První Hitmanův časově omezený cíl to má za sebou a někde to přitom zabralo pouhých šest minut. Ten další ale na sebe nenechá dlouho čekat. Vývojáři sice varovali, že do budoucna tyto omezené nabídky nemusí nikterak oznamovat, ne však nyní.

Příští týden nastane další hon. Cílem toho bude zatím blíže nepředstavený „The Congressman“, trochu silnější chlapík pohybující se v Itálii. Opět ale bude platit, že pokus bude jen jeden. Nechte se tedy překvapit, s čím se tvůrci vytasí příští pátek.

Kromě podoby a přezdívky nové lovné zvěři pak vývojáři rovněž avizují, že datum vydání třetí epizody oznámí rovněž během příštího týdne. Pokud se tedy již nemůžete dočkat, jak bude probíhat další pokračování nejnovější Hitmanovy pouti, tak se určitě mějte příští týden na pozoru. Pravděpodobné pak ale je, že třetí epizoda vyjde možná až v červnu a v takovou chvíli bude otázkou, nakolik budou chtít autoři dostát slibu vydat celou hru do konce léta.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz