Cyberpunk 2077 byl v červnu nejprodávanější hrou na PlayStation Store
Cyberpunk 2077 Novinka Cyberpunk 2077 byl v červnu nejprodávanější hrou na PlayStation Store

Cyberpunk 2077 byl v červnu nejprodávanější hrou na PlayStation Store

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 7. 2021 09:15

Koncem minulého měsíce se CD Projekt Red dočkal vstřícného kroku ze strany Sony, Cyberpunk 2077 se totiž konečně vrátil do nabídky obchodu PlayStation Store. Nyní je jasné, že na tuto informaci čekaly celé zástupy natěšených hráčů.

Reklama
Reklama

  • Cyberpunk 2077 dohání absenci na PlayStation Store
  • Za červen je nejprodávanější hrou
  • Za sebou nechal GTA V, NBA 2K21, FIFA 21 a Minecraft

Do konce měsíce sice zbývalo pouhých deset dní, i to ale bohatě stačilo k tomu, aby kyberpunková jízda zaparkovala na první příčce nejprodávanějších her za celý minulý měsíc. Informace se objevila v příspěvku na oficiálním PlayStation blogu.

RPG dominovalo ve Spojených státech a Kanadě, první příčku obsadilo i v Evropě. Za sebou nechalo Grand Theft Auto V, sportovní série NBA 2K21, FIFA 21 i Minecraft. 

Zdá se, že hra velmi rychle dohání dlouhé měsíce absence. Sluší se připomenout, že si Sony neodpustila upozornění, že je PS4 verze i nadále problematická, k hraní byla doporučena konzole PlayStation 4 Pro nebo PlayStation 5.

Vývojáři se nyní plně soustředí na next-gen update, který by chtěli doručit ještě během letošního roku, přesný termín ovšem zatím není znám.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz