Curve Digital chystá hru na motivy Narcos
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Vydavatelství Curve Digital oznamuje, že sesterská společnost Kuju začíná vytvářet titul na motivy i u nás známého seriálu z produkce streamovací služby Netflix – Narcos. Seriál se (tedy minimálně zpočátku) věnuje osudu drogového bosse Pabla Escobara a od tohoto titulu určitě neočekáváme nic jakkoli významně odlišného.
A právě očekávání v tuto chvíli hraje prim – vydavatel ani vývojáři samotní prozatím neoznamují cokoli zásadního a kromě seriálové předlohy se tedy dozvídáme prozatím pouze ještě to, že se má jednat o titul určený pro konzole i pro PC. Vyjít by nicméně měl nejdříve v průběhu příštího roku.
Dosavadní portfolio vydavatele by mohlo každopádně něco napovídat o tom, že bychom se pravděpodobně mohli dočkat titulu spíše méně obsáhlého. Nicméně to už bychom ale předbíhali – prozatím víme tak akorát to, že se hra bude opírat o známý děj i o povědomé postavy. Chybět přitom určitě nesmí napětí a zejména atmosféra boje drogových kartelů s úřady taková, na jakou jsou fanoušci původní předlohy zvyklí.