Crypto si v remaku Destroy All Humans! 2 bude muset poradit také s konkurenční bandou emzáků
i Zdroj: Black Forest Games / THQ Nordic
Destroy All Humans! 2 - Reprobed Novinka Crypto si v remaku Destroy All Humans! 2 bude muset poradit také s konkurenční bandou emzáků

Crypto si v remaku Destroy All Humans! 2 bude muset poradit také s konkurenční bandou emzáků

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 8. 2022 11:32 1

Crypto bude mít s kolonizací Země spoustu práce, likvidace lidstva je zkrátka pořádná fuška. O modrou planetu ovšem projeví zájem také další mimozemšťané, i s nimi se nakonec bude muset vypořádat.

Reklama
Reklama

  • Trailer z remaku Destroy All Humans! 2 - Reprobed zachycuje další mimozemskou invazi
  • Crypto se musí vypořádat s příslušníky rasy Blisk

Do invaze se pustila také rasa Blisk. Jak zazní v přiloženém traileru, jejich vzezření připomíná křížence mezi švábem a humrem, nejde tedy o kdovíjaké sympaťáky. Crypto slizouny moc dobře zná, při putování vesmírem už na sebe několikrát narazili. Bude tedy lepší, když to s nimi tentokrát skoncuje jednou provždy.

Musí si ale pospíšit. Mimozemšťané totiž mezi lidmi vypouštějí jedovatý plyn, který je velmi rychle proměňuje v uslintané bestie. Asi netřeba dodávat, že jsou mnohem odolnější než původní obyvatelé Země.

Destroy All Humans! 2 – Reprobed vyjde 30. srpna na PC a konzolích Xbox Series a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz