Hrej.cz Novinka

CrossfireX odloženo na příští rok

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
20. 11. 2020 08:09 Sdílej:
Reklama
Reklama

Zatímco v Asii je Crossfire velmi populární multiplayerovou střílečkou, zbytek světa o ní skoro neví. To se mělo změnit se singleplayerovou kampaní, s níž bylo v plánu akci představit dalším hráčům. Podle posledních informací ale autoři nestíhají, vydání kampaně bylo odloženo.

Nový obsah byl přitom zajímavý už jen díky skutečnosti, že na hře pracuje studio Remedy Entertainment, které proslavil Max Payne, Alan Wake a naposledy také Jesse Faden, hlavní hrdinka Control. Na hře spolupracovalo se společností Smilegate, která stojí za původní multiplayerovou akcí. I záběry potvrzovaly, že jde o nadějný projekt. Na jeho vydání si ale ještě nějaký čas počkáme.

Vývojáři vydali oznámení prostřednictvím příspěvku na Twitteru. Právě na straně jihokorejského týmu se evidentně objevily problémy spojené s pandemií onemocnění COVID-19. Komplikace donutily autory k odkladu na příští rok. Konkrétní datum vydání raději neprozradili.

Sluší se připomenout, že kampaň zamíří pouze na konzole Xbox One a Xbox Series.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz