Hrej.cz Novinka

Control hlásí 2 miliony prodaných kusů

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
10. 12. 2020 10:35 Sdílej:
Reklama
Reklama

Studio Remedy Entertainment v loňském roce po dlouhé době představilo novou značku. Zadařilo se. Jesse Faden udělala dojem na recenzenty i na hráče, což se následně odrazilo také v prodejích. Zástupci studia nyní prozradili, kolik aktuálně evidují prodaných kusů.

Z nedávné prezentace vyšlo najevo, že se od vydání podařilo celosvětově prodat přes 2 miliony kusů. Od dob Maxe Payna jde o nejrychleji prodávanou značku v portfoliu finského studia.

Na prezentaci také zaznělo, že 60 % prodaných kusů v roce 2019 tvořily digitální kopie. Letos se jejich podíl navýšil až na 90 %. A nejlépe se hře dařilo letos v listopadu. Mysteriózní střílečka se nedávno zpřístupnila také na konzoli Nintendo Switch, kde využívá cloudového řešení. Před časem se také zařadila do široké knihovny Xbox Game Pass.

Na příští rok si autoři naplánovali vydání ultimátní edice pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Vylepšená verze bude obsahovat všechna dostupná DLC. Studio společně s vydavatelem 505 Games jdou v tomto ohledu proti proudu, nepočítají totiž s bezplatným updatem pro hráče, kteří si hru zakoupili na konzolích minulé generace, což některé fanoušky trochu pobouřilo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz