Company of Heroes vychází na iPadu
Novinka Company of Heroes vychází na iPadu

Company of Heroes vychází na iPadu

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 2. 2020 12:26 1
Reklama
Reklama

Jedna z nejlepších realitmových strategií všech dob, válečný hit Company of Heroes, vychází dnes i na tabletu od firmy Apple. Populární strategie vytvořená studiem Relic Entertainment pod záštitou vydavatele THQ vyšla na PC v roce 2006 a dočkala se podobně úspěšného pokračování, dodnes však patří k nejoceňovanějším strategiím vůbec (viz dobovou recenzi).

Na iPadu si ji hráči vychutnají díky britskému studiu Feral Interactive a příjemný je ten fakt, že netrpí žádnými tradičními neduhy mobilních her. Nemá obsahovat žádné mikrotransakce, za cenu hry dostane zájemce kompletní titul vycházející z původní verze hry (bez datadisku). Na druhou stranu nenabízí mobilní Company of Heroes žádnou formu demoverze, zájemce si tedy nemůže osahat nový způsob ovládání.

Titul nabízí jak klasické “klikací” ovládání suplované dotyky na větších modelech iPadu, tak i speciálně vytvořené rozhraní s kolečkem rozkazů po vzoru konzolových strategií.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz