Češi v evropských Valorant ligách bojují o play-off
i Zdroj: Hrej.cz
Valorant Novinka Češi v evropských Valorant ligách bojují o play-off

Češi v evropských Valorant ligách bojují o play-off

Komerční sdělení
18. 5. 2023 09:07

Závěr základních částí evropských lig se blíží a Twisten i Enterprise bojují o postup do play-off.

Reklama

Všechno, nebo nic. Tak by se dala popsat situace Twistena a Vitality ve VCT: EMEA. Francouzský celek minulý týden opět prohrál, přesto má stále šanci na playoffs. V evropské nejvyšší lize dále dominují Fnatic s těsným náskokem na NAVI. Právě jejich duel bude odvysílán na Grunex twitchi ve středu večer. Vitality musí porazit Team Heretics a doufat v zaváhání BBL. Jinak pro ně letošní sezóna VCT EMEA končí.

V East Surge proběhl supertýden, který ale nepřál Enterprise. Domácí organizace si připsala jen jedinou výhru, avšak postup do playoffs je plně v jejich rukách. Naopak dařilo se Monsteerrovi s Acend, kteří už mají jistotu offline finále ligy. Monsteerr si v supertýdnu připsal čtyři výhry, Enterprise a Hitchův tým po jedné. V závěru East: Surge potřebují Enterprise nasbírat 3 body, aby měli zcela jistý postup. Na tým ale čekají soupeři z horní části tabulky.

Sleduj počínání českých střelců živě

Vysílání mezinárodních a evropských Valorant lig a turnajů můžeš každý týden sledovat na Grunex twitch kanále. Pokud si nechceš nechat ujít žádnou novinku z Valorantu a evropských soutěžích, tak sleduj náš Valorant esportový přehled.

Reklama
Reklama

Komerční sdělení

Autorem textu je zadavatel reklamy.

Reklama
Reklama