Černoch, Asiat nebo pracant v montérkách. Minecraft přidává 7 nových základních skinů pro postavy
i Zdroj: Mojang / Minecraft press kit
Kuriozity Minecraft Novinka Černoch, Asiat nebo pracant v montérkách. Minecraft přidává 7 nových základních skinů pro postavy

Černoch, Asiat nebo pracant v montérkách. Minecraft přidává 7 nových základních skinů pro postavy

Jakub Fišer

Jakub Fišer

30. 11. 2022 11:00 1

Minecraft i po letech žije svým životem a boří dosud zajeté mýty. V poslední aktualizaci přidává hned 7 nových skinů pro vaši postavu, a to všech etnik i módních stylů.

Reklama

  • Sandboxový Minecraft přidává v aktualizaci 1.19.50 dalších 7 hratelných postav
  • Nechybí mezi nimi ženy i muži, veškerá etnika a několik druhů oblečení
  • Sedmero nováčků tak rozšíří základní duo Steve a Alex

Když Minecraft vyšel, obsahoval jedinou hratelnou postavu – Steva v tyrkysovém triku a modrých kalhotech. Hráči si tak v multiplayer tento design nahrazovali vlastními skiny. Později dorazila ženská postava Alex.

S novou aktualizací 1.19.50 v rámci edice Bedrock však přibude dalších 7 postav. Fanoušci diverzifikace a multikulturalismu nebudou ochuzeni, k mání je několik etnik, pohlaví a také barev vlasů. Nové postavy se jmenují Makena, Efe, Noor, Ari, Sunny a Zuri.

Update by měl být dostupný již v těchto dnech, kompletní přehled novinek a oprav najdete na oficiálních stránkách Minecraft.net.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz