Čeká Fall Guys crossover s Among Us?
Novinka Čeká Fall Guys crossover s Among Us?

Čeká Fall Guys crossover s Among Us?

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

15. 3. 2021 15:43

Populární battle royale titul Fall Guys sice nedobývá žebříčky streamování i hraní takovým způsobem, jako se mu to dařilo dříve, autoři ze studia Mediatonic se ale hru snaží držet relevantní ze všech sil. Nově oznámili, že očekávaná čtvrtá sezóna začne již 22. března a s nejvyšší pravděpodobností přinese crossover s jiným mimořádně populárním titulem.

Reklama
Reklama

Už z dřívějška víme, že se tentokrát přesuneme do budoucnosti, konkrétně do roku 4041. Skákavé fazole se tak budou potýkat s lasery, pohyblivými a mizejícími plošinami nebo například oblastmi s velmi slabou gravitací. S novým zasazením souvisí i kosmetické doplňky, oblečky a nové emoce.

 

 

Na hráče ale čeká i něco speciálního. Konec traileru odhalujícího datum vydání totiž obsahuje popkulturní odkaz na druhého filmového Terminátora, kombinovaného s hláškou „Fall Guy was ejected. 1 impostor remains“. Dočkáme se tedy nějakého průniku světů Fall Guys a Among Us?

Autoři ze studia Mediatonic před dvěma týdny oznámili, že se stali součástí studií pod křídly Epic Games. Částka dosud zveřejněna nebyla. Tým má ale zaděláno na zářnou budoucnost.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz