CD Projekt koupil studio The Molasses Flood. Autoři The Flame in the Flood  budou pracovat na jedné ze značek nového majitele
Novinka CD Projekt koupil studio The Molasses Flood. Autoři The Flame in the Flood budou pracovat na jedné ze značek nového majitele

CD Projekt koupil studio The Molasses Flood. Autoři The Flame in the Flood budou pracovat na jedné ze značek nového majitele

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

23. 10. 2021 10:15

Polský CD Projekt vítá do svého domu vývojářské studio The Molasses Flood. Bostonští vývojáři stojící za survival hrami Drake Hollow a The Flame in the Flood budou svůj další projekt vyvíjet v součinnosti s novým majitelem.

Reklama
Reklama

  • CD Projekt ohlašuje akvizici bostonského studia The Molasses Flood
  • Vývojáři The Flame in the Flood a Drake Hollow se budou s další hrou věnovat jedné ze značek CD Projektu

Studio The Molasses Flood si podle oficiálního blogového příspěvku CD Projektu jistou kreativní nezávislost a vlastní identitu. Cílem nového majitele není proto definitivně potlačit existující osobnost bostonského týmu, nýbrž využít jejich bohatého talentu a zkušeností k posílení obou skupin.

„Vždy se poohlížíme po týmech, které vkládají do vytváření her své vlastní srdce“, uvedl president a CEO CD Projektu Red Adam Kiciński. „The Molasses Flood sdílí naši vášeň pro tvorbu videoher, přičemž jim nechybí ani zkušenost, orientace na kvalitu a hluboký technologický vhled. Jsem přesvědčen, že jejich připojení poslouží celé naší skupině jako bohatá studnice talentu a odhodlání,“ pokračoval Kiciński.

Ředitel studia The Molasses Flood, Forrest Dowling, ve své bezprostřední reakci potvrdil, že oslovující skupinou bylo zastoupení CD Projektu. Jako rozhodující důvod, proč se na nabídku rozhodl s týmem nakonec přistoupit, posloužil podle Dowlinga především nepopiratelný dosah polské společnost. Prvotním výstupem uzavřeného partnerství, od něhož si každá ze stran slibuje mnohé, bude ambiciózní hra založená na jedné z existujících značek CD Projektu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz