Cate Blanchett loví lidi a poklad. První ukázka z filmových Borderlands
i Zdroj: Lionsgate
Borderlands Novinka Cate Blanchett loví lidi a poklad. První ukázka z filmových Borderlands

Cate Blanchett loví lidi a poklad. První ukázka z filmových Borderlands

Dominik Tománek

Dominik Tománek

22. 2. 2024 08:00

Svět Pandory se chystá opět ožít. První trailer na chystaný film Borderlands představuje jeho hvězdné obsazení a evokuje Strážce galaxie.

Reklama

Adaptace videoher jsou vždycky ošemetné, ale po úspěchu seriálu The Last of Us a animáku The Super Mario Bros. se blízká na lepší časy. Před pár dny se odhalily první obrázky z připravované adaptace Borderlands, kterou z velké části natočil Eli Roth. Film začal vznikat už v roce 2015 a od té doby ho provázela řada problémů. Teď se však snímek představil v plné parádě, která ale nápadně připomíná sérii Guardians of the Galaxy. 

Jamie Lee Curtis hraje vědkyni koktorku Tannis, NPC známé ze všech třech základních her Borderlands. Cate Blanchett se pak zhostí role legendární Lilith. Kevin Hart ztvárnil žoldáka Rolanda, u kterého si fanoušci nejsou jistí vhodně zvoleným castingem. Jack Black po roli Bowsera v Super Mario Bros. se opět vrací do herního světa a hraje robota Claptrapa. Dobromyslný robot je považován za ikonickou postavu série. Obsazení doplňují Ariana Greenblatt jako Tiny Tina a Florian Munteanu jako její vymahač Krieg. Film by měl do kin dorazit 9. srpna 2024.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama