Čas strašení se blíží i do Dreams. Media Molecule zve na další opulentní oslavu Halloweenu
i Zdroj: PlayStation Blog / Media Molecule
Dreams Novinka Čas strašení se blíží i do Dreams. Media Molecule zve na další opulentní oslavu Halloweenu

Čas strašení se blíží i do Dreams. Media Molecule zve na další opulentní oslavu Halloweenu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

16. 10. 2022 08:05 1

Media Molecule, kteří nám v roce 2020 přinesly Dreams, slaví již třetí Halloween svého titulu. Působivá platforma, která si na PlayStationu vysloužila chválu i početnou komunitu, se tentokrát rozroste o výlet do Země ztracených snů neboli The Land of Lost Dreams.

Reklama

  • Autoři Dreams zvou hráče na event All Hallows': The Land of Lost Dream
  • Halloweenská oslava nabídne na PlayStationu průzkum snového území ovládaného výtvory komunity

Nejnovější oslava Halloweenu naváže na předchozí komunitní akce zaměřené na vytváření strašidelného domu (2020) a vystavění strašidelného výstaviště (2021). Třetí komunitní událost, která byla znovu pro včasné dokončení příprav ohlášená už dříve, je navíc trochu atypická. S výpravou do daleké země snění se tentokrát  pustíme i do rozklíčování hádanek i podivných postav, čímž odhalíme informace o historii celého místa.

Letošním zadáním, které usměrňovalo činnost zúčastněných tvůrců v komunitě, jsou nedokončené nápady a zapomenuté koncepty. V rámci putování, které půjde podstoupit od 20. října, můžete tak narazit třeba na zarostlý Forest of Gloom, kde se setkáte s podivnostmi hráčů i prací autorů. Dotyk vývojářů ovšem nekončí zde. V navštívené zemi se všude porůznu nachází tvorové, ale i objekty, které pochází přímo od Media Molecule, stejně jako svatyně, kde leží jimi vytvořené artefakty.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro hodnocení a psaní komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama