Call of Duty: Modern Warfare se dočkalo bohaté aktualizace. Přinesla nové mapy, autoři na ni ale nijak neupozornili
Call of Duty: Modern Warfare Novinka Call of Duty: Modern Warfare se dočkalo bohaté aktualizace. Přinesla nové mapy, autoři na ni ale nijak neupozornili

Call of Duty: Modern Warfare se dočkalo bohaté aktualizace. Přinesla nové mapy, autoři na ni ale nijak neupozornili

Radek Raudenský

Radek Raudenský

31. 3. 2021 17:13

Od vydání Call of Duty: Black Ops Cold War se Activision o předloňský díl Modern Warfare přestal starat. Tradičně tak své lidské zdroje zaměřil na nejnovější díl Call of Duty, o pozornost se navíc stále musí dělit regulérní pokračování a bezplatný spin-off Warzone. Oficiální konec podpory ale studio neohlásilo a mělo k tomu očividně důvod.

Reklama
Reklama

  • Call of Duty: Modern Warfare dostalo aktualizaci
  • Nabízí tři nové mapy, jedna z nich je oblíbený Killhouse
  • Activision na update nijak nelákal a neexistuje oficiální oznámení

Po několika měsících se totiž zčistajasna dočkalo Modern Warfare aktualizace, a to celkem velké. Do hry se dostaly rovnou tři mapy, mezi nimi dokonce Killhouse, který navazuje na oblíbenou mapu z původního Modern Warfare. Společně s tím se objevil i Killhouse 24/7 playlist.

Kromě této mapy si Activision připravil i 6v6 mapu Al-Raab Airbase nebo arénu pro Gunfight Drainage. Je ale zvláštní, že se o aktualizaci nezmiňují oficiální sociální sítě Activisionu, studia Infinity Ward ani oficiální patch notes. Fanoušci si dosud mysleli, že podpora Modern Warfare nadobro skončila – na Battle.net dokonce hru zastupuje Warzone. Activision ale, zdá se, úspěšnou hru úplně nepohřbil.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz