Call of Duty láká na brzký konec. Verdansk má údajně lehnout popelem
i Zdroj: Hrej.cz
Call of Duty: Warzone Novinka Call of Duty láká na brzký konec. Verdansk má údajně lehnout popelem

Call of Duty láká na brzký konec. Verdansk má údajně lehnout popelem

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 4. 2021 14:20

Přesně před týdnem jsme vás informovali o bizarní situaci v Call of Duty Warzone. Díky zvláštnímu bugu totiž v jednom z několika režimů začaly přes mapu létat nukleární hlavice, o kterých oficiálně napadla ani zmínka. Na internetu se samozřejmě okamžitě objevila videa popisující tuto situaci, kterou Activision rychle opravil. K čemu nukleární hlavice sloužily? To se máme oficiálně dozvědět za týden.

Reklama

  • Warzone se chystá na svůj konec
  • Nastat by měl 21. dubna
  • Má dojít na odpálení staré mapy

Oficiální Twitteru účet Call of Duty totiž včera večer vydal příspěvek lákající na „brzký konec“. Ten má nastat 21. dubna, více informací ale vývojáři neposkytli. Je však téměř jisté, že půjde o další hratelný event, jehož výsledkem bude právě odpálení nukleárních hlavic.

Už několik týdnů po internetu kolují spekulace ohledně nové mapy. Tu mají vývojáři přidat se začátkem nové sezóny, dle uniklých trailerů půjde o oblast inspirovanou současným dílem Black Ops Cold War. Na další oficiální informace si ale budeme muset ještě chvíli počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz