Hrej.cz Novinka

Byl nalezen prototyp Spider-Man 4 na Wii

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
4. 12. 2019 18:22 3 Sdílej:
Reklama
Reklama

Lehce neobvyklý objev se povedl webu Gaming Alexandria zabývajícímu se herní historií. V zapomenuté konzoli Nintendo Wii totiž objevil velmi hrubý koncept hry, která měla do kin doprovázet zrušené třetí pokračování série Spider-Man Sama Raimiho. Samozřejmě se jedná o projekt ve velmi rané fázi vývoje, na druhou stranu je ale hratelný a nabízí jistou nápovědu k tomu, jak měl vypadat samotný film.

Spider-Man 4 byl zrušen v roce 2010 a téměř okamžitě jej nahradila série Amazing Spider-Man Marca Webba s Andrewem Garfieldem v titulní roli. Nikdy jsme se tak nedozvěděli, jak měl pokračovat příběh pavoučího muže Tobeyho Maguira. Odhalená data ukazují, že se měl střetnout s Vulturem, který se nakonec na filmová plátna podíval až nedávno v Spider-Man: Homecoming.

Zveřejněné záběry ukazují pavoučí platforming, koncepty soubojového systému nebo modely některých prostředí. Pochopitelně se hra měla odehrávat v New Yorku, pravděpodobně na Manhattanu. Kromě toho nalezený ROM soubor obsahuje celou řadu testovacích místností, které testovaly mechanismy houpání na sítích a některé základní animace.

Prototyp zveřejnil web ke stažení, v případě zájmu jej tedy můžete pomocí Nintendo Wii emulátoru vyzkoušet. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz