Hrej.cz Novinka

Bungie registrovalo trademark Bungiecon

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
1. 3. 2021 16:30 Sdílej:

Studio Bungie, autoři původní trilogie Halo a úspěšné ságy Destiny, zřejmě plánují další rozlet. V červnu roku 2020 totiž dle aktuálního zjištění zaregistrovalo ochrannou známku Bungiecon. Záhadou zůstává, na co může odkazovat.

Reklama
Reklama

Zaevidována je v dost podivné kategorii “vzdělání”, se známkou je zároveň spojena široká škála různých témat, včetně “šperků” nebo “plyšáků”. Většina z nich odkazuje na videoherní merchandise nebo tipy a triky, Bungie tedy zřejmě plánují rozšiřovat svou nabídku memorabilií a služeb hráčům. V souvislosti s názvem Bungiecon se nabízí analogie například s populární akcí Blizzcon, na které společnost Blizzard oznamuje novinky a baví své fanoušky. V souvislosti s upomínkovými předměty by taková novinka dávala smysl.

V současnosti víme jen o tom, že se v Bungie pilně vyvíjí řada projektů. Mluvilo se o blíže nespecifikovaném humorném RPG Matter a o “obří” nové IP, která by měla vyjít někdy v roce 2025.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz