Britský zpěvák Ed Sheeran zpívá v novém klipu po boku oblíbených Pokémonů, skladba Celestial je konečně venku
i Zdroj: Ed Sheeran / YouTube kanál
Novinka Britský zpěvák Ed Sheeran zpívá v novém klipu po boku oblíbených Pokémonů, skladba Celestial je konečně venku

Britský zpěvák Ed Sheeran zpívá v novém klipu po boku oblíbených Pokémonů, skladba Celestial je konečně venku

Jakub Fišer

Jakub Fišer

30. 9. 2022 11:30

Spolupráce Eda Sheerana a značky Pokémon byla již dlouho známá, zatím ale nedošlo k finálnímu produktu. Na YouTube však již od včerejšího večera najdete píseň Celestial, kterou nazpíval britský hitmaker právě s Pokémony.

Reklama

  • Zpěvák Ed Sheeran konečně vypustil do světa svou píseň Celestial
  • Spolupracoval na ní se značkou Pokémon, v klipu se příšerky objevují

Klip k písni Celestial je dlouhý 4 minuty a 22 sekund, režíroval jej Yuichi Kodama a produkoval Genki Kawamura. Hraje v něm sám Sheeran a několik rozličných kapesních monster, jako je třeba Snorlax, Bulbasaur, Charmander nebo ikonický Pikachu.

Videoklip kombinuje hrané záběry s animací a skvěle ilustruje představivost člověka a to, že Pokémoni jsou pro všechny hráče, nehledě na věk.

Anglický zpěvák s irskými kořeny Ed Sheeran s klipem již sbírá úspěchy na platformě YouTube. Za necelých 16 hodin už Celestial překonalo 1 milion zhlédnutí a 143 tisíc lajků.

Pro samotného Sheerana jde o vysněnou spolupráci, protože sám od dětství miluje Pokémony. Obdobný výsledek, jako když mu v roce 2016 přinesla píseň Thinking Out Loud dvě sošky Grammy, od Celestial však asi neočekává.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz