Bloodborne se ukazuje v alfatestu
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu
NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.
Tak nám tento týden odstartovala alfaverze BloodBorne. Atraktivní akční RPG od From Software se proto připomíná v novém videu, tentokrát se záběry právě z raného gameplaye.
Trojdílný snímek má sloužit jako malý herní návod, chcete-li walktrough. Jako diváci se postupně doberete až k fantasticky vypadajícímu souboji s bossem.
Podle záběrů v sobě tvůrci Dark Souls opravdu nezapřou smysl pro depresivní atmosféru a také fantazii. Například co se týče zpracování zbraní - i obyčejné kladivo vypadá vskutku hrozivě.
Bloodborne byla oznámeno na letošním veletrhu E3 a mělo by exkluzivně vyjít pro PlayStation 4 šestého února 2015. Alfatest poběží ještě v pátek a v sobotu.