Blasphemous se letos vrátí s DLC a v přespříštím roce i s druhým dílem
Blasphemous Novinka Blasphemous se letos vrátí s DLC a v přespříštím roce i s druhým dílem

Blasphemous se letos vrátí s DLC a v přespříštím roce i s druhým dílem

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

27. 8. 2021 10:00

Akční plošinovka Blasphemous od španělského studia The Game Kitchen ohlásila prostřednictvím teaseru přípravu nástupce i uzavření svého příběhu. Rozuzlení událostí temného světa spatříme už koncem roku v bezplatném rozšíření Wounds of Eventide.

Reklama
Reklama

  • Vývojáři Blasphemous oznamují datum vydání DLC a přípravu pokračování
  • Blasphemous II je prozatím plánováno na rok 2023

Finální kapitola příběhu, které podle vývojářů otevře bránu ke „skutečnému konci“, se k nám dostane 9. prosince, kdy dorazí formou bezplatného updatu. Nového obsahu se dočkají ku prospěchu každého majitelé všech verzí, tedy PC, Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Bude-li navíc konečná epizoda podobně štědrá jako bezplatné rozšíření The Stir of Dawn, máme se rozhodně nač těšit. Jeho prostřednictvím jsme získali celé nové lokace, vícero druhů nepřátel i režim New Game+.

Zaměříme-li se na druhou stranu na odhalení Blasphemous II, zde kromě předběžného plánu vydání nic určitého neznáme. Hra by měla dorazit až v roce 2023, a to bez bližšího uvedení cílových platforem, směřování příběhu nebo změn v hratelnosti.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz